עדי אולמנסקי - Falling

עדי אולמנסקי – Falling

יקירת המגזין, עדי אולמנסקי, ממשיכה לעשות חיל. הסינגל החדש שלה "Falling", מה-"EP" הלוהט והמדובר "Hurricane Girl", נכנס לפלייליסט הלילה של גלגל"צ, הישג אדיר לכל אומן ישראלי. במקרה של אולמנסקי זאת כניסה מפתיעה מאוד – המוזיקה שלה רחוקה מלהיות שגרתית עבור התחנה המואזנת במדינה. תפסנו את אולמנסקי לשיחה קצרה על הסינגל ועל ההישג.

היי עדי. קודם כל, תוכלי לספר לנו קצת על השיר החדש?

"מדובר בטקסט שנכתב על תקופה קשה שאני עוברת בשנה וקצת האחרונות – הרבה לבד והרבה מחשבות והרהורים לגבי דברים שהיו, צעדים שעשיתי, חרטות וגדילה. השיר התחיל עם הפקה ולחן אחרים לחלוטין והגיע לגלגול הנוכחי שלו אחרי שמשהו לא הרגיש לי נכון. יש בהפקה שלו אלמנטים הודיים וסיטאר, ומה שאני בעיקר אוהבת בו זה שלמרות שהטקסט שלו בתכלס ממש עצוב ואישי – הלחן לא הולך למקום הבנאלי של עוד בלדה מרגשת אלא נוגע במקום אחר".

ומה עם גלגל"צ? נכנסת עכשיו לפלייליסט, איך את מרגישה עם זה?

"מרגישה מדהים! בעיקר כי אני מרגישה שלא התפשרתי לשניה לגבי האמנות שלי ומי שאני והגעתי לזה בלי יח"צנית ובלי צוות של אנשים וקשרים. זה נותן תקווה לגבי המיינסטרים הישראלי ומשמח נורא. תמיד אמרתי שאני אשמח להיות מושמעת בגלגל"צ, אבל שלעולם לא אשנה את עצמי ואת האמנות שלי בשביל שישמיעו אותי".

האזינו כאן לסינגל החדש ורכשו כאן את ה-"EP" המצויין (מוזמנים להאזין לו קודם כאן)