על גגות ת״א - פסטיבל BalconyTv יורד לרחוב

על גגות ת״א – פסטיבל BalconyTv יורד לרחוב

אם אתם מחפשים משהו לעשות בשבת אחה"צ, הנה לכם ההצעה שלנו – בשבת הקרובה יתקיים פסטיבל בלקוני TV השני במספר, במה שמאיים להפוך לאחד המוסדות המבורכים בעיר. ישתתפו: צביקה פורס (ביקורת אי.פי + ראיון), פלורה, תעני אסתר, ויתרתי, Jack In The Box ורננה נאמן (שמככבת בטור הזה). פתיחת דלתות ב17:00, כניסה חופשית. (הנה איוונט).

הגרסה המקומית לBalconyTv (פרויקט בינלאומי המפיק תכניות אינטרנטיות בלמעלה מ-40 ערים ברחבי העולם, בהן מתארחים היוצרים וההרכבים המעניינים ביותר בסצנה המקומית) פועלת כבר שנתיים, בשיתוף עם מכללת BPM. הפרויקט מצולם על גגות העיר וזוכה להצלחה גדולה בארץ ונחשב לאחד הערוצים הפופולריים של הפרויקט בעולם בין השאר השתתפו עד עכשיו אסתר רדא, Acollective, בום פם, עדי אולמנסקי ועוד. עכשיו היא יורדת, בפעם השנייה, לרחוב.

מאחורי BalconyTv כולו עומדים המפיקים רנטו הורבאת' ואופיר בן שמעון (האחרון גם מביים ומצלם) ואיש הסאונד: ברק טימיאנקר (BPM), לצד אנשי המכללה עצמה.

האזינו ל״גב זריז״ של Jack In The Box, לטעמי האישי אחד ההרכבים הכי מעניינים ומפוצצי כישרון שמסתובבים פה. אם זה לא עושה לכם חשק להגיע בשבת הקרובה לפסאז', אנחנו לא יודעים מה כן. (צילום: אופיר בן שמעון)