גיטלה בדרך לאלבום בכורה, והיא זקוקה לעזרתכם

גיטלה בדרך לאלבום בכורה, והיא זקוקה לעזרתכם

על גיטלה, זמרת ויוצרת ישראלית שעושה מוזיקה יפיפיה שכאילו נלקחה מעידן אחר, כבר כתבנו פה לא מעט. עכשיו היא מגייסת כסף למימון אלבום בכורה, הפרויקט נגמר בעודתשעה ימים והיא זקוקה לעזרתכם. יכלנו לספר לכם יותר אבל החלטנו שעדיף לתת לה לספר בעצמה.

היי גיטלה! תוכלי לספר לנו קצת עבור מה את מגייסת את הכסף?

"אני מגייסת את הכסף עבור אלבום ראשון מלא שיכיל שירים אישיים שכתבתי והלחנתי בעצמי במהלך ארבע השנים האחרונות, באנגלית. התחלתי בחודש האחרון לעבוד עליו וכרגע אני מתקדמת נפלא עם השיר 'Marylin Marylin' שאיתו בחרתי להתחיל לעבוד בהפקה המוזיקאלית יחד עם בעלי טל והמפיק אביב משולם באולפני המרתף.

אני רוצה להגיע למחוזות שעדיין לא הגעתי אליהם, להפתיע את עצמי ולמתוח את קצה גבול היכולת, להגיע למחוזות חדשים גם מבחינת השירה שלי, גם מבחינת כלי הנגינה, הצלילים והסאונד המיוחד אליו אני שואפת להגיע באלבום הזה. אני רוצה לשלב בין העולם הפשוט ממנו אני מגיעה עם המוזיקה שלי שמושפעת מימים עברו, שנות ה-60 ושנות ה-70, לבין ההווה וליצור סאונד משלי, דרכו אצליח להעביר את המסרים שלי לעולם".

למה דרוש כל הכסף?

"על מנת להקליט אלבום מלא באולפן מקצועי, להיעזר במפיק מוזיקלי, נגנים מקצועים, לעשות מיקס ומאסטרינג לשירים, אני זקוקה להרבה כסף. עם הסכום שביקשתי בפרויקט (28 אלף ש"ח) אוכל להקליט אלבום מלא. האמת שזה לא הסכום המלא שדרוש, אבל עשיתי מאמץ גדול והצלחתי להשיג חלק מהסכום לבד. צריך גם לציין שיש עוד דרך ארוכה ויקרה אחרי הקלטת האלבום: פרסום, יח"צ, הדפסה, הפצה וכו'.

חשוב לי לשמר את השירים שלי כמו שהם, ללא כל התערבות מסחרית אשר יכולה למנוע מהם וממני לספר אותם בצורה הטבעית והאמיתית ביותר. הקמפיין מאפשר את זה בצורה נפלאה: שיתוף העשייה העצמאית שלי עם התומכים והמאמינים ביצירה שלי. אני יודעת שיחד כולנו יכולים לגרום לזה לקרות. עד כה גייסתי כמעט 19 אלף ש"ח שזה מדהים ומרגש אותי ברמות שאני לא יכולה אפילו לתאר במילים. במהלך החודש האחרון קיבלתי עשרות הודעות אישיות כל כך מרגשות מאנשים שונים מכל העולם שדרך הפרויקט הצלחתי להגיע אליהם, דבר שלעצמו הוא מבורך וחשוב מאוד עבורי. כל עוד אני מצליחה לרגש ולגעת עם המוזיקה שלי באנשים, יש בי רצון וכח עז להמשיך וליצור".

———

אפשר לקרוא עוד על הפרויקט, לסייע ולקנות את האלבום ברכישה מוקדמת כאן (וכאן באנגלית). מוזמנים/ות לקנות לעצמכם מתנה קטנה לכבוד השנה החדשה ועל הדרך לעשות טוב ולתמוך באחת המוזיקאיות המוכשרות והמיוחדות שפועלות בישראל.