Leave a Trace - Сhvrches

Leave a Trace – Сhvrches

בשורה משמחת לילדים הטובים. צ'רצ'ס, להקה די אנונימית, הנחיתה על קהילת האינדי המורכבת, החדשנית והאינטיליגנטית נוסחת קסם שהיא לא ציפתה לה – פופ תמים וטהור. לורן מייברי, מרטין דוהרטי ואיאן קוק הסתגרו בסטודיו צנוע בגלסגו במשך שנתיים וביצרו את עצמם מסכנות של השפעה חיצונית. The Bones of What You Believe, אלבום הבכורה מ- 2013, נעדר מכל קוליות טיפוסית ולכן המגה-קוליים שביניכם יובכו מגילויו הכנים או מהעיבודים שלא מסווים את פופיותם.

"בימינו אתה שומע כל כך הרבה רעיונות הפקה מעניינים, אבל המלודיה תמיד מתחבאת שם, אנחנו לא בקטע הזה", אמר דוהרטי בראיון לפיצ'פורק לאחר צאת האלבום, ומייברי הוסיפה: " אין לי זמן לדברים שהם מגניבים במתכוון". זה בדיוק זה. צ'רצ'ס לא הופכים עצב, כעס ושמחה לזקפת גאונות; הם פשוט עצובים, כועסים ושמחים. הגדולה שלהם היא בפשטות, ביכולת לבודד עצמם מרחשי השנינות והסטייל שבחוץ, ולמרק את הסינתיסייזרים כדי שיזהרו בדיוק כמו העיניים הנוצצות בהתרגשותן.

הסינגל החדש, Leave a Trace, יתן לאוהבי צ'רצ'ס בדיוק מה שהם צריכים. מייברי, ציפור דקיקה ואמיצה מכה באגרופיה השדופים במי שהעז לפגוע בה. התחמושת שלרשותה: אותו קול מתוק וילדי וצי נאמן של סאמפלרים וסינתים שמפליג אותה אל מעוזה. השילו את שריוני המגניבות ובואו להתאהב.

האזינו לLeave a Trace של Сhvrches כאן.