ניב אסט - I Don't Care (בכורה)

ניב אסט – I Don't Care (בכורה)

ניב אסט חוזר, ומתי בכלל הוא הספיק ללכת? אסט, מוזיקאי חידתי שמוכר לרבים יותר מהתקלוטים המרובים שלו בעיר מאשר מהמוזיקה המצויינת שהוא עושה, משחרר היום קליפ ראשון מתוך אלבום חדש, Defeats, שלישי במספר, שמגיע כשנה אחרי Goodbye, אלבומו הקודם והראוי מאד. ״האלבום מדבר על התמודדות עם כשלונות והפסדים אנושיים״, מספר אסט, ולא לגמרי ברור לי על מה ולמה ״תבוסות״ – בגיל 22 בלבד אסט הוא כבר שם-דבר בסצינת הסינגר-סונגרייטרים המקומית ואפילו עומד בימים אלה מאחורי לייבל חדש ועצמאי שהקים ובו ישחרר את האלבום החדש, Raptorial Records, כך שנראה שהדברים די מצליחים לאסט. כנראה שהכל עניין של הרגשה.

ככה זה גם בI Don't Care, סינגל הבכורה מהאלבום החדש. מדובר בשילוב די ממכר וקיצוני בין הפקת לואו-פיי וסאונד אלקטרוני מנוכר, מתמשקים לכדי קליפ בניחוח זר (והשפעות עמוקות של פלסיבו ורדיוהד) בשיר מלא התרסה מהוססת, נטולת ביטחון ומלאת אנרגיה. מבטיח שלא יכלתי לחשוב על דרך פשוטה יותר לתאר את זה.

האזינו לשיר וצפו בקליפ, בהשמעת/הקרנת בכורה בלעדית לאנדי, כאן. את האלבום ישיק אסט בפסאז ב-4 באוקטובר, מוצאי יום כיפור. (במאי: תומי סימון; צלם: תומר זמורה; שחקנית: ליביה היינס; סטיילינג: פז בונפיל; פוסט + סטילס: יותם אורון)