רויקסופ + רובין - Do It Again

רויקסופ + רובין – Do It Again

הם עשו זאת שוב. רק שבועיים אחרי שרויקסופ ורובין הכריזו על המיני-אלבום המשותף שלהם Do It Again, הנושא את אותו שם כמו סיבוב ההופעות הקרב שלהם, הם כבר שיחררו את הסינגל הראשון שהוא גם שיר הנושא של האלבום.

Do It Again הוא לגמרי כל מה שיכולנו לצפות מעוד שיתוף פעולה בין הקול העוצמתי של רובין והאלקטרוניקה של רויקסופ. אחרי שהשיר האחרון שלהם ביחד, Non of Dem מהאלבום האחרון של רובין, בעיקר אכזב, הסינגל החדש הוא פאן טהור ואחד השירים הכי מהנים וסקסיים ששמעתי בזמן האחרון, עם שורות ממכרות ואדירות ומקצב שרק עושה חשק לקום מהכסא ולהתחיל לרקוד.

בניגוד לרוב הסינגלים הטובים של רובין (ובמיוחד Dancing On My Own, השיר הכי ידוע שלה) שמביעים נימה עצובה ומלנכולית בניגוד לחוקי הז'אנר, Do It Again הוא שיר פשוט יותר לכאורה, שבא כדי לשמח ולרומם רוח וממש אין רע בכך. אך גם בשיר פשוט וקליל יותר, מופיעים המלנכוליה והרגש שמאפיינים את שני ההרכבים והופכים אותם לכה ייחודיים ושונים במוזיקת הדאנס כיום; רגש שמשדרג את השיר מעוד משהו שכיף לזמזם למועמד ראוי לשיר הפופ של השנה.

רובין פירסמה שבימים אלה הם מצלמים קליפ רשמי לשיר, אך בינתיים יצא לשיר ״קליפ מילולי״, שבדומה לקליפ שרויסקופ עשו ל-Running To The Sea, הסינגל הקודם שלהם בו שרה סוזאן סנדפור, מצליח להרשים וויזיואלית ולהעביר את מהות היצירה המוזיקלית גם בלי תקציב גדול או שימוש בקטעים מצולמים.

Do It Again יצא ב-26 במאי. האזינו לשיר הראשון מתוכו כאן.