מי אנחנו

היוש. אנחנו Andy Was Wrong. נעים להכיר.

יש לנו שמות משלנו, אבל המעמד מחייב רצינות. כשאנחנו לא מדברים ביחד אנחנו ערן, יעל, ליאור, הילה, שי, איתן, און ודנית. נעים להכיר, כבר אמרנו?

מה אנחנו

קודם כל, אנחנו עצמאיים. לא בקטע של "באנו מכסף אז אנחנו יכולים לעשות מה שבא לנו". ממש לא – כסף זה הדבר האחרון שיש פה ואנחנו בסדר עם זה. מה זה אומר, בעצם? זה אומר שאנדי מתנהל ללא תמיכה של שום גוף כלכלי, לא תחת מסגרת ממוסדת, לא נהנים מקרן כלשהי או עירייה. כלום ונאדה. זה טוב, כי זה מאפשר לנו להיות אובייקטיבים ונקיים משיקולים מסחריים – לכתוב רק על מה שבא לנו ואיך שבא לנו. באופן טבעי יש לזה גם חסרונות (למשל, אנחנו לא עובדים זה מה שמגביל את הזמן שאנחנו יכולים להקדיש לכתיבה), אבל אנחנו מעדיפים להתרכז בצד החיובי.

אנחנו אוהבים אינדי. אותה מוסיקה חלקלקה שמסובך להסביר מה היא בעצם כי תכלס היא פשוט עצמאית, כמונו. חוץ מזה, אנחנו בעצם די שונים – ברקע, בטעם, בסגנון. מה במשותף? מילים. סאקרים של מילים. אוהבים לכתוב. לכן אנחנו פה. אנחנו כותבים על מוסיקה שאנחנו אוהבים, מוכרת יותר ופחות (בדרך כלל פחות), במטרה לתת במה אמיתית וטובה למוסיקה עצמאית/שוליים/פשוט טובה/כל התשובות נכונות. אם הגעתם עד לפה, כנראה שאתם גם מאמינים ומרגישים כמונו – שיש צורך בבמה כזאת.

מה אנחנו לא

אנחנו לא בלוג, אבל תודה ששאלתם. מכירים ומבינים את מקור הטעות. אנחנו קוראות, מוקירים ואוהבות בלוגים – אבל זה לא מה שאנחנו עושים פה. אם תרצו, יכולים להמליץ על כמה חברים מעולים שדווקא כן.

ממתי אנחנו

באוויר ממרץ 2013 וגאים בזה מאד. למעלה משנתיים (!) שאנחנו עושים את אנדי וזה מפחיד, קשה ומאיים לפחות כמו שחשבנו ואפילו יותר. מצד שני – זה עומד בכל הציפיות שלנו ++. זה כיפי, מהנה, מלא הזדמנויות מדהימות והמון מוסיקה טובה.

אתם יכולים לקרוא עוד עלינו, ליצור קשר, או לברר איפה מצטרפים/ות. אפשר גם פשוט לקרוא. בדיוק בשביל זה אנחנו כאן.

תהנו,

צוות Andy Was Wrong