ביונסה - Bow Down / I Been On

ביונסה – Bow Down / I Been On

יש משהו קצת מוזר בלכתוב פוסט ראשון ב"15 שניות של תהילה" על ביונסה, זמרת מגה מוערכת שמכרה למעלה מ-50 מיליון אלבומים ברחבי העולם, למרות שאנחנו מכירים אותה פחות מ-15 שנה. אבל רצה הגורל ואיתה אנחנו מתחילים, וליתר דיוק – עם השיר החדש שלה, Bow Down / I Been On.

קודם כל, העטיפה. אי אפשר להתעלם מהתמונה של ביונסה כילדה. אולי זאת האימהות הטרייה שלה (בינואר הקודם נולדה הבת הבכורה שלה, בלו אייבי קרטר) שגרמה לה לבחור בתמונה ואולי לא. כך או כך, זאת עטיפה נחמדה מאוד, שונה לחלוטין מהתמונות מלאות החושניות שבדרך כלל מלוות את הסינגלים של ביונסה.

לא ברור עם Bow Down / I Been On הוא חיבור בין שני סמפלים שונים או שיר חדש. כך או כך – זה לא טראק אופייני לביונסה. האלקטרוניקה הכבדה, הצלילים המעט צורמים (אני דווקא אוהב אותם), הקצב המיוחד. זה לא שיר פופ/R&B מהסוג שאנחנו רגילים אליו.  רשימת המפיקים (לפי MissInfo), מצד שני, פחות מפתיעה – Hit-Boy אחראי על החלק הראשון (זכור לטובה מNiggas In Paris של קניה ווסט וג'יי זי) ואת החלק השני הפיקו טימבלנד, Polow da Don, Sonny Digital, וPlant VI.

עוד לא ברור אם השיר יכלל באלבום הבא של ביונסה ובאיזה צורה, אבל אני בעד  – אחרי הרבה שנים של פופ/R&B מוקפד ומיינסטרימי מאוד, יכול להיות מעניין לראות את ביונסה מנסה כיוונים אחרים.

Bow Down / I Been On - Beyonce