מימוןהמון #1: ג'ינופוביה בדרך לEP בכורה

מימוןהמון #1: ג'ינופוביה בדרך לEP בכורה

מימוןהמון היא פינה חדשה, שעוסקת בפרויקטים המוזיקלים המעניינים ביותר שמגייסים כספים באמצעות Crowd-Funding בימים אלה. או בעברית- מימוןהמון.

תכירו: ג'ינופוביה. מדובר בלהקת רוק ישראלית שעושה מוזיקה מקורית באנגלית, ועושה את זה טוב מאד. לא קל לבלוט במבול האמנים הישראלים שעושים רוק באנגלית, אבל נראה שלהם יש את מה שצריך בשביל לעשות את זה. לדוגמא, Fire שלהם הוא שיר נהדר, שמלבד נטייה קלה (ומיותרת) לצעקנות מסתמן כלהיט פוטנציאלי גדול. חברי הלהקה אמנם מעידים על עצמם שהם מושפעים מכריס קורנל, דייב מת'יוס וג'ף באקלי, ומרגישים את זה באנרגיות של ג'ינופוביה, אבל לא הכל צריך לאמץ מהאייקונים שלך.

ולמרות זאת, נראה לי ששווה לשים עין (ואולי גם כמה שקלים) על ג'ינופוביה. גם בגלל עבודת הגיטרות המצויינת של דניאל שמר, גם בגלל הקול הנהדר של רותם ואקנין הסולן. אבל בעיקר בגלל התחושה שג'ינופוביה לא מתביישת במקורות שלה וממשיכה את דרכם נאמנה. לא קל להיות גם מקורי וגם נטוע בשורשים עמוקים. עושה רושם שג'ינופוביה עושים את שני הדברים בהצלחה.

נותרו 14 ימים ו6945 שקלים לגיוס של ג'ינופביה. עד כה גויסו 11,055 שקלים. לתמיכה לחצו כאן. האזינו כאן לFire ולקאוור ששוחרר היום, ללהיט הגלגלצ״י Love Me Again של ג'ון ניומן (ג'ינופביה הם: רותם ואקנין – שירה וגיטרות; דניאל שמר – גיטרות; אמיר גלמן – תופים; אלרם דמתי – גיטרה בס. צילום סטילס: מושיקו חורש)