בכורה בלעדית: אנסי היומולדת מארחים את עמיר לב - התיק (קליפ)

בכורה בלעדית: אנסי היומולדת מארחים את עמיר לב – התיק (קליפ)

אנסי היומולדת חוזרים להרעיד את העיר.

אחרי הופעה ראשונה ומדוברת מאד (לא רק מהסיבות הנכונות) הם יגיעו בשישי הקרוב ללבונטין 7, להשיק סינגל ולהבטיח ששוב מדובר בהופעה חד פעמית. זה חבל, כי אנסי היומולדת הם הסופר-גרופ האולטימטיבי, חלום פרוע ומרייר של לא מעט אוהבי מוזיקה. למי שלא מכיר, מדובר בהרכב של אסף עדן AKA רייסקינדר (אלבומו האחרון ״קוסמי״ הוא יצירת מופת שאף אחד לא שמע), קוסטה קפלן מחיה מילר (אולי הלהקה הישראלית האהובה עלי) ורם אוריון, היום אמן סולו וחלק מהפה והטלפיים, איש רב מעללים וכישרונות ואקס נושאי המגבעת.

לקראת ההופעה החדשה, אנסי היומולדת משחררים סינגל בכורה מצויין, ״התיק״. התיק הוא הכלאה בין קטע אינסטרומנטלי (״רינגטון״) שלקוח מאי.פי הבכורה של רם אוריון ובין טקסט חדש שנכתב ומושר בידי עמיר לב, שהתארח בהופעה הקודמת ויתארח גם בקרובה. המילים של לב נוגעות בשגרה, הרגלים, הדחקה – ואת כל זה הן עושות עם איזשהו הומור טבעי, אולי תוצר של הכוחות הפועלים ואולי בכוונה. את ״התיק״ מלווה קליפ של רוני קידר (״זנב״, ״ג'ו ובל״) המוערכת והמוכשרת.

צפו בקליפ, בבכורה בלעדית למגזין, כאן למטה. חוץ מזה, אל תפספסו את ההופעה של אנסי היומולדת ועמיר לב בשישי. מי יודע אם תהיה הזדמנות נוספת לראות את הדבר המופלא וההזוי הזה קורה. (צילום סטילס: נאטישה שפנר)