20 שנה לGrace - כל הפרטים על מופע המחווה באוזןבר

20 שנה לGrace – כל הפרטים על מופע המחווה באוזןבר

באוגוסט הקרוב ימלאו 20 שנה לGrace, אלבום המופת של ג'ף בקלי. עם רשימת שירים מדהימה, כולל הקאוור הבלתי נשכח להללויה של לאונרד כהן, באקלי השפיע על דורות של מוזיקאים. באלבום אולפן אחד הוא כבש מקום נדיר בלבבות של המונים, מכר שני מיליון עותקים (חרף אי הצלחה ראשונית) והפך, גם בזכות כמות מרשימה מאד של רילסים מאוחרים יותר ( דמואים, הקלטות לייב וכו) ובעיקר בזכות גרייס, לשם מוכר בכל בית. קשה לחשוב על עוד אמן עם הישג דומה.

אנחנו שמחים להכריז ראשונים, על רקע רגל הביטולים הפוקד אותנו, על מופע מיוחד לרגל חגיגות ה-20 שיתקיים ב-21.8 באוזןבר, בהפקת Zuzz Agency (שמביאה לארץ גם את דמיאן ג'ורדו ב-11 בספטמבר), בו ינוגנו כל שירי האלבום לצד קטעים אחרים של באקלי. השירים יבוצעו באווירה אינטימית וחגיגית על ידי מגוון אמנים מקומיים שיתנו פרשנות אישית משלהם לשירים ויצידיעו לאחד הזמרים הכי משפיעים ושובי לב שהיו כאן ב-20 השנה האחרונות.

במופע ישתתפו שורת אמנים מכובדת מאד – UBK, רותם בר אור (theAngelcy), עמית ארז, Sun Tailor, דיאנה גולבי,  Kerendun ,Drunk Machine (חברת Buttering Trio) ועמוס צימרמן. כרטיסים יעלו 50 ש״ח בהזמנה מוקדמת ו70 ש״ח ביום המופע. כרטיסים אפשר להזמין כאן. איוונט כאן.