קניה ווסט יופיע בישראל

קניה ווסט יופיע בישראל

קניה ווסט יגיע להופעה אחת בישראל בשלושים לספטמבר, באצטדיון רמת גן. מכירת הכרטיסים (דרך ״קופת תל אביב״) תחל מחר בשעה 19:00 בטלפון (2207*) ובאתר. מחירי הכרטיסים ינועו בין 199 ל-650 ש״ח.

אחרי הפרטים היבשים, אפשר לשבת ולהתחיל לעכל. ווסט הוא המוסיקאי המשפיע והחשוב של דורנו ואייקון תרבותי היסטורי. מבקריו הרבים ומעריציו הרבים עוד יותר אמנם חלוקים לחלוטין לגביו, אבל כמעט כולם מסכימים שמדובר באמן סינגולרי, חדשני ויצירתי אין קץ, שמכתיב סדר יום תרבותי-מוסיקלי ומעצב את השיח ואת התפיסות שלנו את התרבות ובעיקר את הקשרים בין הנמוך לגבוה, כמיטב מסורת הפופ-ארט.

מאז אלבום הבכורה שלו, ווסט חוקר באופן מתמשך טריטוריות מוסיקליות שונות ומתנסה באופנה, קולנוע, אמנות ועוד. בשנים האחרונות הוא הסתפיק להתקרב למיינסטרים ואז לזרוק עליו זין (ועכשיו לפלרטט איתו בשנית), לטפח מערכת שנאה עם צלמי הפפארצי, להכעיס את אמריקה, לעבוד עם פול מקרטני וג'ורג' קונדו ולהתחתן עם קים קארדישאן, תוך שהוא ממשיך לחתור כל הזמן לעבר המטרה המוצהרת שלו – להיות הגדול מכולם. עם כבוד רב למייקל ג'קסון, ווסט ממשיך להלל את עצמו ולקשור עצמו לקבוצת משני-המציאות (ג'ובס, ישו, מיכאלנג'לו ודיסני, בין השאר) וההקשרים התרבותיים החדשים האלה מייצרים שיח תרבותי-פסיכולוגי שאמנם נמצא בחיתוליו אך הוא מרתק בפני עצמו.

וזהו, לא נכביר עוד במילים. רבותי וגבירותיי, קניה ווסט בישראל ב-30 לספטמבר. הדגמה קטנה כאן. יהיה לוהט.