Disclosure - Holdin' On

Disclosure – Holdin' On

סימנים שהקיץ חוזר: הטמפרטורות מרקיעות שחקים, הגזרה הדרומית (לצערנו) מתחילה להתחמם, ו-Disclosure חוזרים לרחבת הריקודים.

קשה להאמין שהאחים לורנס עלו על הרדאר כשהיו בני 15 ו-18 בלבד, בזכות הסאונד שהפך כה מזוהה איתם. בתחילת הדרך הם נחשבו מבחינתי "מוזיקאים של חורף", בין אם בקטעים שהזכירו לי את Burial ובין אם בקטעים הרקידים יותר. קשה היה להתעלם מהפוטנציאל הלהיטי כאשר הקטעים הפכו לשירים של ממש בEP הנהדר The Face או ברימיקס המדהים ל-Running של ג'סי וור, אך שני הסינגלים הראשונים ששוחררו לקראת אלבום הבכורה עוררו בי דחיה קלה, כאשר סנסציית הבאסים האנגלית הפכה ללהיט דאנס פופי יחסית. נדמה ש-Disclosure הופכים גדולים מדי.

לשמחתי, Settle התגלה כאלבום קיץ נפלא וכיפי. הצמד התיך בהצלחה באסים וגראז' אנגליים עם האוס משיקגו וטכנו מדטרויט, במחווה למוזיקת ריקודים מלאת נשמה שחוותה את שיאה עוד לפני שנולדו.

נישאים על גלי ההצלחה המסחררת, Disclosure שחררו בתחילת החודש קטע בשם Bang That, שנבנה על סימפול חוזר מתוך Pass Out של Detroit's Filthiest, תחת הכינוי 313 Bass Mechanics. בראיונות לרגל צאת Settle, האחים העידו על ההשפעה של דטרויט על המוזיקה שהם יוצרים, הן בטכנו והן בהיפ-הופ (ובפרט ג'יי דילה, כנראה ההשפעה הכי גדולה, בזכות טכניקות ההפקה היחודיות שלו), אך נראה שהפעם לקחו את העניין צעד אחד קדימה והציגו לנו צד שלא הכרנו. Bang That הוא באנגר, פשוטו כמשמעו – קטע חורך מועדונים שמכוון לרחבת הריקודים ופחות מתאים גם להאזנה ביתית. דיסקלוז'ר סיפרו שהאלבום השני ימשיך את הקו המוצלח של Settle עתיר האורחים, ולכן Bang That לא שוחרר כסינגל רשמי מהאלבום. אני מתייחס אליו כמתאבן.

הלילה שוחררה המנה הראשונה. הסינגל הראשון, Holdin' On, בו מתארח זמר הג'אז זוכה הגראמי גרגורי פורטר, הוקלט כבלדת פסנתר שקטה ועבר רימיקס שהפך אותו לקטע מועדונים מדבק נוסף. למרות שהפתיח הארוך שעושה שימוש במנעד הקולי של פורטר עשוי לתעתע, קטע מוצף בתופי ההיפ הופ המאסיביים ובצלילי הסינתי הסקסיים שהפכו לסימן ההכר של הצמד.

האזינו כאן ל-Holdin' On מתוך האלבום השני של Disclosure, שצפוי להיות משוחרר השנה, עד כה בתאריך וטייטל לא ידועים. קטעים נוספים מתוכו יבוצעו בהופעה מיוחדת עם אורחים רבים בפסטיבל Wild Life שייסדו ביחד עם רודימנטל, אשר יערך על החוף בדרום מזרח אנגליה בסוף השבוע הבא. אנחנו כבר מרגישים את הקיץ.