מק דמרקו – Another One + The Way You'd Love Her

מק דמרקו – Another One + The Way You'd Love Her

חדשות טובות למכורי מק דמרקו. Another One, המיני LP החדש שלו, יצא ב-7 באוגוסט. שני הסינגלים שכבר שוחררו ממנו, רק בונים את הציפייה וההשתוקקות לשאר.

הסינגל הראשון שגם יפתח את האלבום, The Way You'd Love Her, נשמע כמו עוד טראק מוצלח בפס היצור של דמרקו, שהווייב שלו ואופן הפקתו מזכירים מאד את הדמואים של אלבומו האחרון, Salad Days. ההתלהבות שלי בעיקר נובעת מהסינגל השני, ששמו זהה לשם של האלבום, Another One, ובו הוא מספק לנו קטע מתוק, מרגש, עם טאץ' רטרואי בסגנון ואן מוריסון. המילים שכתב יפות ועצובות, הוא מדבר על האהובה שלו ומתקשה לקבל את זה שאין אחר שאוהב אותה, ושהיא באמת אוהבת רק אותו. כמו תמיד, בלי קשר לטראגיות או לכאב שמצוי בתוכן, השיר מוגש בקלילות ובנעימות.

הקליפ ל-Another One בהחלט שווה צפייה, בהתחשב בכך שכולו מחווה הזויה למייקל ג'קסון [הלבן]. אפשר לראות בוידיאו מעין גרסה אלטרנטיבית יותר לקליפ חושף הנפש של הארקטיק מנקיז ל-cornerstone. בניגוד לאלכס טרנר, שמציית לעלילה, דימרקו פשוט עושה מה שבא לו, ובמקרה הזה מקפץ בים עם מסכה. ענק. חוץ מזה, מפתיע ומרשים לראות שדמרקו ממש גמיש, ותעיד על כך הישיבה המזרחית לתפארת שלו.

האזינו לסינגלים כאן וקראו את הראיון שלנו עם מק דמרקו כאן.