טיים אימפלה יופיעו בישראל

טיים אימפלה יופיעו בישראל

מהסוף להתחלה: טיים אימפלה יגיעו להופעה אחת בישראל ב-11 ליולי, בלייב פארק, ראשון לציון. מכירת הכרטיסים בעיצומה כאן.

טיים אימפלה היו, ללא ספק, הלהקה המדוברת ביותר של השנה שעברה. הבאזז האדיר שהחל בשורת סינגלים מצוינים ומפתיעים תורגם לאלבום שלישי ומבריק, Currents, בו לקח הפרויקט של קווין פארקר צעדים קיצוניים ומעוררי התפעלות לעבר צלילים מרתקים וזרים ללהקה ואל בחינה מעמיקה של יסודות הפסיכדליה, בחינה שתוצריה הכעיסו רבים מהמאזינים הוותיקים וזכו, במקביל, לשבחים מקיר לקיר – כאלה שהכתירו את האלבום כאלבומי השנה הבלתי מעורערים בפרסומים רבים ובשיח הציבורי הרחב. רק השבוע הכה האלבום גלים גם בחופי המיינסטרים, כאשר קאוור מצויין ל-New Person, Same Old Mistaks, הרצועה הסוגרת של האלבום, מצאה דרכה לאלבומה החדש של ריהאנה.

Currents המצויין הגיע למקום ה-2 במצעד אלבומי השנה שלנו. שני שירים מתוכו נבחרו לשירי השנה – The Less I Know the Better במקום ה-22 ו-Let It Happen במקום הראשון. במצעד האלבומים כתבה ליאור ויינרייך:

עם יציאתו של Currents נהיה ברור שלטיים אימפלה יש קסם שאין לאף אחד אחר. הם נגעו בנו והתמכרנו אליהם […] לפעמים נדמה שלקטעי האלבום יש סוף פתוח, ושקולו של קווין פארקר לא יוצר מילים אלא זיכרונות שנוגעים לקשרים ולחוויות של כולנו, אפילו שהמסע המתואר הוא זה שלו. […] בספרו "האלכימאי" כותב פאולו קואלו: "האהבה לא מפריעה לאיש להמשיך בדרך אל יעודו. ואם זה קורה, זה מפני שאין זאת אהבה אמיתית." נדמה שמעבר לתמת המסגרת של Currents כאלבום פרידה, זו יצירת מופת המקדשת את רעיון השחרור. השחרור אינו קל […] אך החיים ממשיכים לנוע ואי אפשר לעצור זאת. […] בעוד הקול של פארקר מהדהד לנו בראש, גם אנחנו צריכים לעשות חשבון נפש בתקופות מסוימות בחיים, ומי ייתן והתוצאה תהיה כזו מענגת וצבעונית.

על ההפקה אמונה נרנג'ה, שאחראית להופעות של, בין השאר, אלט ג'ייפיוריטי רינג (ראיון), Toro Y Moi, מק דימרקו (ראיון), MO ועוד רבים וטובים, ואחראית על הופעתו הקרבה של בריאן ווילסון.

קראו כאן את הביקורת של יעל וולובלסקי על Currents ורוצו לקנות כרטיסים.